пʼятниця, 14 листопада 2014 р.

Осінні спогади Артемчика


Цьогорічна осінь в мене була однією з найкращих! Стільки різних щасливих моментів, життя, сповнене різних відчуттів та емоцій, зустрічей та знайомств з дуже хорошими людьми. Багато сонця, багато золотого листя, яке утворювало під ногами розкішні коври, коври, з яких не хотілося нікуди йти...а от так просто стояти і насолоджуватись осінню...цією чудовою осінню. Осінню, яку я так люблю!!!
А ще ця осінь була сповнена численними красивими зйомками. Кожна з яких була не схожа на попередню і показувала якусь іншу грань цієї чудової пори. З кожною новою зйомкою я все більше закохувалась в осінь...а вона....вона відповідала мені взаємністю даруючи на кожну з запланованих зйомок чудесну погоду.
Так само було і з цією яскравою зйомкою. Ми з Артемчиком і Людою встигли вихопити останні кілька сонячних годин перед похолоданням, дощами, а потім...а потім був сніг. Такий осінній і несподіваний.
І ось ця зйомка є доказом нашої взаємної любові з осінню)))
А ще я обожнюю фотографувати цього маленького красеня. Це вже в нас третя зйомка за цей рік. На кожній зйомці він щасливий, задоволений, ділиться зі мною своїми іграшками і, навіть, їжею)))) Ми завжди знаходимо спільну мову та розваги завдяки чому виходять чудесні фотографії.
Отож, запрошую в мій ще один чарівний день!П.С. Цей чудовий декор був наданий Дизайн-студією "Теплиця". До них можна потрапити тицнувши тут.

Теплих Вам вихідних! Хай вас зігріває Ваша Любов! 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...